2020. decemberi Istentiszteletek az online térben

Kedves Testvéreink! A Tiszántúli Református Egyházkerület Elnöksége és Esperesi Kara a kormányzati intézkedések bejelentése után azt nyilatkozta, hogy az adventi és karácsonyi Istentiszteletek megtarthatóak személyes találkozással is, az eddig is érvényben lévő óvintézkedéseket betartva. A közleményben az is bele van foglalva, hogy az egyházközségek elnöksége (lelkipásztor és gondnok) dönthet úgy, hogy nem tartanak személyes találkozással járó Istentiszteleteket. Ezek fényében tájékoztatjuk a kedves Testvéreket, mivel úgy ítéljük meg, hogy gyülekezetünkben nagy számban vannak olyanok, akik a veszélyeztetett korosztályhoz tartoznak, az év végéig Istentiszteleti alkalmainkat továbbra is online tartjuk.

Kérjük a Testvérek szíves megértését. Reméljük, hogy jövőre mindannyian újra együtt lehetünk és örvendezhetünk a gyülekezet közösségében! Vigyázzunk egymásra, és Isten oltalmazzon mindannyiunkat. Isten áldását kívánva: Nagy Viktor lelkipásztor és Bertalanné Nagy Anikó gondnok