Újraindítás

restart

Mindazok akik a számítástechnika világában kicsit is járatosak, tudják milyen komoly jelentősége van egy hiba elhárításában egy egyszerű újraindításnak.

Leállnak az alrendszerek, kiürül a memória, sok minden visszaáll az eredeti beállításokra. Egy lelassult, akadozó számítógép, okostelefon szinte újjá születik tőle.

Az újraindításnak, újrakezdésnek hasonló jótékony hatása van közösségeink életére is. A nyári szünet után ismét kezdetét veszik gyülekezetünkben is az évközi rendszeres programjaink.

Szeptembertől kezdve várok mindenkit szeretettel Bibliaórára – csütörtök 18:00 órára, a lelkészi hivatalba. A fiatalokat Ifjúsági bibliaórára – péntek 18:00 órára.

A tavalyi kezdeményezést folytatva, idén is meghirdetjük a felnőtt konfirmációi előkészítő csoportot, várjuk az érdeklődők jelentkezését.

Fiataljaink konfirmációra való felkészítése októberben indul, addig is lehet jelentkezni.

Szeretettel: Szabó Árpád Csaba, lelkipásztor.